fbpx
Obrázek článku

Jestliže Vám přijde, že Váš vztah začíná stagnovat a není to to, co to bývalo a Váš partner změní své chování či vzhled, je zde možnost, že je Vám Váš partner nevěrný. Pokud se v této situaci ocitnete je důležité si všímat níže zmíněných znaků. Chápeme, že tato situace je velmi nepříjemná, proto Vám jako detektivové z Prahy nabízíme naše služby.

Změna vzhledu

Prvním signálem může být náhlá změna vzhledu. Pokud Vás partner/partnerka nikdy neřešil svůj vzhled, přebytečná kila navíc, nošení makeupu a tak podobně, už to může být důvodem nevěry. Zejména když jste mu/jí tyto věci říkali několik let, aby se sebou něco začal dělat, tak už to začíná být podezřelé a znamení, že se jedná o nevěru. Důraz na oblečení, které nosí také značí, že se snaží někomu novému zalíbit.

Změna chování

Pokud jste s partnerem/partnerkou již delší dobu, tak dokážete rychle zpozorovat, že se změní jeho/její chování. Chování patří mezi první signály, které mohou naznačovat nevěru.

Pozdní příchody

Není potřeba si však dělat těžkou hlavu z toho, že Váš partner/partnerka se jednou opozdí při návratu z práce. Je možné, že v práci dokončují důležitou zakázku, naskytnou se problémy, nebo si chce pouze dokončit rozpracovanou práci, aby na ni už doma nemusel/a myslet. Pokud se však tyto důvody opakují už na pravidelné bázi, může to signalizovat, že se schází s někým jiným a tím pádem také jít o nevěru. V případě, že se v této situaci ocitnete, neváhejte se obrátit na soukromého detektiva z Prahy. Dokážeme Vašeho partnera/partnerku sledovat, kam hned po práci míří. Zaručujeme Vám, že nebude mít nejmenší tušení, že jej někdo sleduje. Náš tým se skládá ze zkušených profesionálů, kteří jsou jedničkou ve svém oboru. Poskytneme Vám dostatečné množství informací a důkazů, která Vám pomůžou nevěru potvrdit nebo v lepším případě také vyvrátit.

Přestane se Vám svěřovat

Byl Váš partner/partnerka k Vám vždy upřímný a vždy Vám sděloval veškeré své trable, pocity, dojmy a teď to už nějakou dobu nedělá? V této situaci je důležité zachovat si chladnou hlavu. Nemusí se hned jednat o nevěru. Ve vztahu je vždy nejdůležitější komunikace. Zkuste si s ním nejdřív promluvit. Pokud však bude reagovat přehnaně, že se nic neděje a v mžiku Vás odbude, tak už to značí, že právě o nevěru se jednat může. Váš partner/partnerka může mít obavy, aby se nepřeřekl o tom, že se schází s někým jiným než jste Vy.

Zvýšení finančních výdajů

Tenhle znak se dá posoudit pouze v případě, že sdílíte společný bankovní účet. Jestliže si ve výpisu všimnete častých výdajů, ať už z restaurací či barů, o kterých Vám neřekl, že tam byl je, je velmi pravděpodobné, že se s někým jiným schází za Vašimi zády. Zkuste nedělat ukvapené závěry a zkusit si s ním/ní nejdříve promluvit. Pokud však na to nemáte odvahu nebo Váš partner/partnerka se o tom bude odmítat bavit, kontaktujte detektiva z Prahy. Postaráme se o jeho sledování jak v „reálném“ životě, tak i o pohybech na bankovním účtu.

Neplánuje s Vámi budoucnost

V případě, že nastane mezi Vámi hádka, v které Váš partner/partnerka nadhodí myšlenku o ukončení vztahu či už jenom náznaky toho, že s Vámi příliš do své budoucnosti nepočítá, tak je jasné, že už někoho jiného má. Tímto způsobem Vám Váš partner naznačuje, že nemá snahu o fungování Vašeho vztahu.

Náhlá překvapení

Váš partner/partnerka se může cítit provinile, když je Vám nevěrný. Proto se snaží Vám zvednout radost a zároveň určitým způsobem uklidnit svou duši a „koupit“ si Vaši důvěru zpátky. Toto chováni je typické v situaci, kdy Váš partner/partnerka si myslí, že už máte tušení, že se z jeho/její strany jedná o nevěru.

Změna chování na telefonu/internetu

Dalším signálem, že Váš partner/partnerka před Vámi něco tají je, že je více obezřetný v používání telefonu ve Vaší přítomnosti. Ať už se jedná o časté telefonáty z „práce“ nebo odchod do jiné místnosti při telefonování. Jestliže se stále dokola opakují důvody pro toto chování, které jsou, že kamarád/kamarádka potřebovali pomoct, protože prochází těžkou životní situací nebo že kolega potřebuje pomoc s pracovní povinností. Mezi varovné signály také spadá to, že si Vás partner/partnerka z ničeho nic změní přístupová hesla na telefon nebo sociální sítě. Tyhle změny jasně naznačují, že před Vámi něco skrývá a to něco může být právě nevěra

Jestliže si všimnete z nějakých výše zmíněných znaků, neváhejte se obrátit na soukromého detektiva z Prahy. Pokud svého partnera/partnerku podezříváte z nevěry, jedná se o velmi psychicky náročné období. Nedělejte žádné unáhlené rozhodnutí. Svěřte veškerou práci nám. My se Vám postaráme o všechny důkazy, které Vám můžou nevěru vyvrátit nebo také potvrdit. Jsme tým profesionálů, takže Vám garantujeme diskrétnost, že se Váš partner/partnerka nic nedozví.

 

Více informací můžete získat zde: Nevěra, Vztah, Detektiv z Prahy