fbpx

Máte podezření, že můžete být sledováni? Bojíte se, že Vás někdo odposlouchává? Že někdo chce o Vás zjistit to, co je ryze osobní?
Dnešní doba je plná nástrah, žijeme v době elektronické a nabourat se někomu do soukromí nečiní až takový problém. Každý z nás používá na denním pořádku mobilní telefon, notebook, jsme věčně připojení na síť a dáváme nevědomky okolí spoustu příležitostí, jak se nám nabourat k našim citlivým údajům.

Jestli máte strach, že jste občas až paranoidní, z našich dlouholetých zkušeností můžeme říct, že Vaše obavy nemusí být neopodstatněné…
Pracujete-li na vysoké pozici, podílíte-li se na rozhodování o důležitých věcech, není nereálné, že se najde člověk, který má zájem na tom zjistit ona citlivá data.

My se specializujeme na vyhledávání odposlechů umístěných v autech i interiérech, dokážeme vypátrat každé odposlechové zařízení, i to nejprecizněji ukryté. Víme, jaké triky nejčastěji používají ti, kteří instalují odposlechová zařízení, vypátráme i miniodposlech umístěný na místech, na kterých byste to opravdu nečekali. Využíváme detektory odposlechu, jsme schopní identifikovat odposlech přes Wi-Fi, odposlech na FM vlnách i odposlech telefonu.

Vyhledáváme skrytá monitorovací, odposlechová a sledovací zařízení instalovaná ve vozidlech, soukromých bydlištích i společnostech.

Výjimkou nejsou ani odposlechy celé budovy, například velké společnosti čítající několik desítek až stovek zaměstnanců, i to jsme však schopni vyhledat a odstranit. Najdeme i ty nejsofistikovanější odposlechy, všechna moderní zařízení a miniaturní odposlechové systémy.

Některé odposlechové soustavy bývají natolik propracované, že je člověk sám není schopen nikdy odhalit. My však v oboru pracujeme natolik dlouho, že známe veškeré možné způsoby instalací, a účinným způsobem odposlechy deaktivujeme a zlikvidujeme, a vy si tak můžete být jistí, že je Vaše soukromí náležitě ochráněno.