fbpx

Předejděte strachu o své vlastnictví a nedejte prostor obavám! Elektronické zabezpečovací systémy ochrání Váš majetek.

Obrázek služby

Spolehlivé soupravy ochrany Vašeho pozemku i budovy fungují ve dne i v noci. Zabrání nežádanému nakládání Vašim majetkem cizími osobami, zabrání neoprávněnému vniknutí na pozemek.

Našim zájmem je technická ostraha objektů včetně návrhů na zvýšení efektivity chráněného prostoru a zpracování bezpečnostního auditu na zvýšení efektivity chráněného prostoru.

Každý objekt, který si vezmeme na starost, důkladně zmapujeme a vyhodnotíme jeho možnosti. Následně vybereme nejvhodnější technické provedení a nejúčinnější způsob instalace ochranného vybavení. Využíváme elektronické zabezpečení napojené na čidla a poplašná zařízení.

Součástí kompletní technické ostrahy objektu je kamerový systémdenním i nočním viděním, monitoring pohybu a alarm, který se spustí v případě pohybu v monitorované zóně, vzdálený dohled a mnoho dalšího.

Nabídneme propracované a kvalitní systémy s jednoduchým a intuitivním ovládáním, nenáročné na každodenní používání. Profesionální instalace je zapotřebí pouze k prvotní instalaci a uvedení do provozu, následné užívání a případnou změnu nastavení už zvládne spotřebitel sám.

Technologie je náročná na provedení, ale jednoduchá na obsluhu. Stejně tak jako vyhodnocení získaných materiálů. Jejich přehrání nebo další následné využití zvládne každý, kdo běžně používá počítač nebo mobilní telefon.

Naše systémy monitorují každý den, každou minutu. Chrání Vaše vlastnictví před odcizením a neoprávněnou manipulací, monitorovací zařízení poskytují důkazní materiál a odhalují Vám utajené skutečnosti.

Stojíme vždy na Vaší straně a staráme se o Vaše bezpečí a ochranu.

Často kladené dotazy

Bezpečnostní audit rámcově obsahuje prohlídku objektu, posouzení stávajícího zabezpečení ať už ve formě technického nebo fyzického zabezpečení, kvalitativní posouzení stávající techniky a fyzické ochrany s ohledem na efektivitu a nákladovost, zpracování bezpečnostního auditu v závislosti na technických možnostech objektu, fyzické ochrany a jejich kombinace a nákladovosti a návrh nejefektivnějšího řešení, popř. realizace konkrétního technického zabezpečení a fyzické ochrany a dohled nad jeho efektivitou. Cílem je maximalizovat ochranu a minimalizovat náklady na provoz.

Pokud budete chtít nainstalovat kompletní zabezpečení celého areálu nebo domova, instalují se bezpečnostní kamery, alarmy, monitoring pohybu, monitoring brány, čidla, protipožární systémy…  Kamerové systémy se skládají z kamer, příslušenství (kabely, server, napájení) a software pro nahrávání. Vyspělejší monitorovací kamery mohou být spojeny s aplikací na rozpoznání aut a jejich SPZ, rozpoznávání obličejů… Pokud je o větší objekt, firmu, obchod, sklady (apod.), zákazníci kromě elektronického zabezpečení volí také fyzickou ostrahu. Security pracovník může nahlížet na přenos vysílaný bezpečnostní kamerou, dohlížet na pohyb osob a vozidel v lokálu, procházet prostranství, zabraňovat krádežím a pohybu neoprávněných osob…

Samozřejmě. Provedeme systematickou analýzu a bezpečnostní audit, při kterém vyhodnotíme úroveň bezpečnosti a míru všech rizik a dodržování veškerých norem a nařízení pro bezpečnost práce. Následně navrhneme i kompletní bezpečnostní systém skládající se z několik úrovní a možností zabezpečení Vašeho podniku. Kromě bezpečí pro všechny zaměstnance a ochrany majetku umí naše rozsáhlé bezpečnostní systémy zajistit také dohled nad kompletním pracovním procesem (docházka, vyřizování objednávek, přeprava, progres výrobní linky…).

Vlastníte-li bazén, nechejte si nainstalovat bazénový alarm. Nezabezpečený bazén často představuje nebezpečí především pro malé děti, kterým hrozí pád do vody.

Moderní alarmy mají zvířecí čidla, takže pohyb domácího mazlíčka v zabezpečených prostorech alarm nespustí.

Ne. Bezpečnostní systémy v sobě mají záložní akumulátory, a tak jsou funkční i po dobu krátkodobého výpadku proudu.

K nainstalování ano, následnou obsluhu však zvládnete bez problému sami. Pokud by však byla nutná přeinstalace nebo jakékoliv jiné odborné nakládání se systémem, jsme tu pro Vás.

I do bytu se dá instalovat alarm nebo poplašné zařízení nebo kamerový systém. Tyto systémy se hodí jako pojistka před neoprávněným vniknutím a ochrana před krádeží, pokud odjíždíte na dovolenou nebo jste častěji mimo domov. Zabezpečují se především dveře magnetickým kontaktem a prostor za nimi (předsíň, chodba).Instalovat Vám můžeme drátové i bezdrátové bezpečnostní systémy. Komplikovanější je, pokud se Váš byt nachází v nižším patře nebo přízemí, tam vzniká možnost vniknutí okem, je nutné tedy zabezpečit i tyto cesty.

U moderních bezpečnostních systému k tomu většinou nedochází, může se však stát, že jej spustí některý z uživatelů neuváženou manipulací.

Moderní systémy zabezpečení jsou spárovány s aplikací v telefonu, a tak můžete z kteréhokoliv místa na světě zkontrolovat, jestli u Vás doma nedošlo k jakékoliv nežádoucí činnosti, případně přivolat policii.

Nijak výraznou. Bezpečnostní systém po odborné instalaci funguje sám, jediné, co je zapotřebí, jej udržovat v čistotě a zabraňovat mechanickému poškození.

Zajímavé články