fbpx

Zajímá Vás, s kým právě máte tu čest? Chcete si důkladně prověřit člověka, kterého si najímáte nebo se kterým chcete spolupracovat?

Obrázek služby

Jde Vám o citlivá data a interní informace, které by se v žádném případě neměly dostat do nepovolaných rukou a chcete jistotu, že člověk, ve kterého vkládáte svou důvěru, Vás nezradí? Obáváte se, že s Vámi onen člověk nejedná „na férovku“, něco tají nebo neříká úplnou pravdu?

Pokud máte jakékoliv podezření, jsme tu pro Vás.
Prověřujeme činnosti rizikových zaměstnanců. Kontrolujeme osoby, jejich historii, kontakty, závazky. Odhalujeme krádeže na pracovišti, řešíme pojistné události.

Ověříme pravdivost údajů uvedených v životopise a v dotaznících a zhodnotíme riziko související s výkonem jeho funkce. Prověříme trestní minulost, chování v předchozím zaměstnání, pravý důvod zaměstnancovy výpovědi, potvrdíme jeho bezdlužnost. Prověříme dosažené vzdělání a dosavadní praxi.

Zjistíme skutečnosti, které by mohly ovlivnit pracovní výkon a loajalitu vůči zaměstnavateli.

Prověříme potenciální obchodní partnery. Jsou spolehliví a opravdu se spolupráce s nimi vyplatí?

Security

Obáváte se, pro koho pracujete a kdo pracuje pro Vás? Přemýšlíte, co vše se může skrývat za zdánlivě obyčejnými údaji?.

Ušetříme Vám starosti a danou firmu nebo společnost za Vás prověříme a předejdeme tak velkému množství komplikací.

Prověřujeme nejen české, ale i zahraniční firmy. Pracujeme s velkým množstvím dostupných i méně dostupných informací, vyhledáváme v rejstřících i seznamech, posoudíme spolehlivost daného právního subjektu a jeho reference. Prošetříme chování společnosti k okolí i k vlastním zaměstnancům. Ověříme celkovou firemní důvěryhodnost.

Zjišťujeme, zda je sídlo firmy skutečné, zda osoby vystupující za společnost nejsou fiktivní, dohledáme historii firmy, platební morálku, obchodní partnery, závazky a další důležité informace.

Bezpečnostní prověrka Vám zajistí klidný a spokojený spánek.

Často kladené dotazy

Těch případů je velké množství. Přijímáte-li někoho na významnou pozici s vysokou odpovědností, půjčujete-li někomu peníze, máte-li se za někoho zaručit… Není výjimkou, že si například majitelé nemovitostí prověřují své nájemníky, podepisují-li s nimi dlouhodobou smlouvu o pronájmu. To stejné platí, kupujete li od někoho dům nebo byt, sháníte-li obchodního partnera, přijímáte-li někoho do firmy na vysokou a důležitou pozici. Taková rozhodnutí kolikrát člověka ovlivní na několik dalších desítek let, a tak je dobré mít jistotu, že člověk, kterému zaplatíme své životní úspory nebo mu svěříme dobré jméno své firmy, je solidní.

Bezesporu. Co se týče zaměstnanců, prověříme rejstřík dlužníků, Centrální registr exekucí, obchodní rejstřík, solventnost, dluhy a závazky, insolvenční rejstřík, telefonní číslo, veřejně dostupné databáze, internet a sociální sítě a dodáme reference. Pohovor a vystupování uchazeče o zaměstnání rozhodně neprozradí vše.

Zavolejte nám, sdělte nám základní údaje a my už prověříme, jestli člověk, kterého zaměstnáváte, je důvěryhodný a nevynáší informace a interní know-how.  Prověříme jeho kontakty a styky, seznam jeho bývalých zaměstnavatelů a veškeré jeho další činnosti.

Aktuální krádež může řešit policie a interně pak naše společnost, která nastaví opatření podle dané situace. Umíme nastavit bezpečnostní opatření na pracovišti tak, abychom eliminovali možné krádeže do budoucna.

Ano, umíme. Každá prověrka probíhá podle zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a bezpečnostní způsobilosti. Je nutné se orientovat v dostatečném časovém předstihu   podle typu prověrky  o jejích vydání je zažádáno.

Zajímavé články