fbpx

Pokud už jste rozhodnutí, jakým způsobem byste chtěli svůj objekt zabezpečit a věříte, že s instalací si hravě poradíte, nabízíme prodej technického vybavení určeného k ostraze objektu a ochraně majetku.

Dron

Potřebujete nahrát odposlechový záznam, pořídit tajnou nahrávku nebo chcete instalovat bezpečnostní minikameru?

U naší společnosti si můžete zakoupit či zapůjčit i speciální techniku na základě Vašich konkrétních potřeb. S vhodnou volbou detekční techniky, termovize, minikamer, GPS, štěnic a dalších technických zařízení Vám rádi poradíme.

Stačí, když nám sdělíte, k jakému účelu vybavení potřebujete, a my Vám sestavíme nabídku na míru. Kontaktujte nás a my Vám zašleme přehled produktů k zakoupení či zapůjčení.

Často kladené dotazy

Ano, do našich služeb spadá i profesionální instalace a zprovoznění odposlechových, detekčních a monitorovacích zařízení.

Cena se platí za den zapůjčení a odvíjí od složitosti a technické zdatnosti zapůjčeného systému.

Některé systémy jsou uživatelsky přívětivější, u většiny bývá zapotřebí profesionální instalace, nechceme-li, aby byly odposlechy snadno viditelné. Když si u nás vybíráte techniku, určitě si nechte poradit. Jsme profesionálové ve svém oboru s dlouholetými zkušenostmi.

Ano, dá. Stačí sdělit své potřeby a nastínit účel použití a my Vám poskytneme plnohodnotnou výbavu.

Nic zvláštního. Vše probíhá velmi obdobně jako u kteréhokoliv jiného pronájmu.

Pokud chcete mít jistotu, že Vašim blízkým nic nehrozí, nabízíme GPS lokátory, přičemž existují i typy, které jsou uzpůsobené speciálně pro děti. Pohybuje-li se Váš malý školák často sám mimo domov, uklidní Vás kapesní GPS lokátor s nouzovým SOS tlačítkem. Lokátor navíc umožňuje odposlech.
Vhodné jsou také dětské hodinky s GPS lokátorem. Ty mají kromě jiného také funkci tísňového volání, které v případě nouze vytočí tísňovou linku. GPS lokátory je však možné použít také pro sledování svého vozu, domácího mazlíčka… Dostupné jsou i mini lokátory s odposlechem, minikamery, detektory  a spoustu jiného. PRODEJ SPECIÁLNÍ TECHNIKY

Zajímavé články