fbpx

Co se týče prověřování osob, zdaleka nemusí jít jen o pracovní záležitosti.

I u blízkých přátel nebo dokonce u své rodiny můžete pojmout podezření, že má před Vámi někdo tajemství.

Odhalení nevěry

Začal se někdo z nich chovat v poslední době zvláštně? Přistihli jste jej při lži? Bojíte se, že před Vámi dotyčný/dotyčná něco tají?

Vyzkoušíme za Vás jejich spolehlivost. Zjistěte, jestli svým blízkým můžete věřit i nadále. Upevněte své vztahy a ukotvěte důvěru. Umíme odhalit skrytá tajemství, podvody i nevěru. Právě zahýbání je jedním z nejčastějších důvodů lží v partnerství nebo manželství.

Nevěrníky sledujeme nenápadně a téměř bez možnosti odhalení. Sledujeme, co se děje v jejich pracovním i volném čase, kde se pohybují a především s kým a za jakých okolností se stýkají.

Přineseme důkazní materiál a kompromitující informace. Předložíme pořízené fotografie, nahrávky nebo video materiály. Zaručit Vám můžeme naprostou diskrétnost a spolehlivou ochranu Vašich osobních záležitostí a veškerých informací, které nám budou svěřeny.

Často kladené dotazy

Chodí Váš manžel dvakrát týdně do posilovny, ale není na něm vidět žádná změna? Vrací se z práce v sedm hodin večer, když moc dobře víte, že jeho pracovní doba končí ve čtyři? Máte podezření, co za jeho chováním může být? U nás dostanete odpovědi na své otázky. Nemusí jít vždy o nevěru, nicméně každá lež ve vztahu bolí a Vy máte právo znát pravdu. Najdeme příčiny a důvody partnerova jednání a odhalíme to, co Vám doposud zůstalo skryté. Příznaků může být mnoho. Od podivného mlžení, přes neobjasněné přesčasy v práci až po změny v oblékání nebo schovávání svého mobilního telefonu a tak bychom mohli pokračovat donekonečna. Jsou však případy, kdy na nevěrníkovi nepoznáte zhola nic a nemáte se absolutně čeho chytnout. Pokud se chcete ujistit, že Váš vztah není založen na lži, jsme tu od toho my.

Záleží na náročnosti zakázky, ale na sledování můžeme nasadit od jednoho detektiva až po několik osob a vozů v terénu. Sledujeme člověka na jakémkoliv místě zadáte. Odjíždí na služební dovolenou a Vy chcete mít jistotu, že Vím říkal pravdu? Dojedeme kdykoliv kamkoliv, Veškeré, které v terénu zjistil. Od fotografií, nahrávek, video záznamů… Detektiv za Vámi nepřijde s konečným verdiktem nebo řešením, předloží Vám informace, které za dobu svého sledování pořídil.

Nevěrníci umí být pěkně vynalézaví! Co se týče jejich schopnosti kličkovat a kamuflovat, jsou v tom kolikrát lepší než kdejaká tajná služba! Odhalení tak nemusí proběhnout hned první den, ale může trvat i týden až dva. Záleží jen na Vás, na jak dlouho a na kolik hodin denně si chcete služby soukromých detektivů objednat.

I v tomto případě umíme pomoci. Poskytneme alibi nebo odhalíme, jestli se někdo nepokouší sledovat právě Vás. Postaráme se o Vaši bezpečnost a zajistíme nenarušitelné soukromí. Samozřejmostí je stoprocentní diskrétnost a naprostá spolehlivost.

Pokud dojde k jakémukoliv jednání ze strany Vašeho protějšku, předložíme důkazy na fotografii nebo videu. Tyto věci hrají pak podstatnou roli ve věcech majetkového vyrovnání při soudních řízeních. Zjistíme, co sledovaná osoba kde dělá a v jakém časovém období.

Možné to bývá, ale nedoporučuje se to. Jednak proto, že celé sledování tím ztrácí na nenápadnosti a jednak proto, že reakci na zjištěné skutečnosti je lepší si promyslet s odstupem a chladnější hlavou, než být v bezprostřední přítomnosti odhalení sledovaného. Jsme schopni poskytnout materiál v takovém množství a kvalitě, že Vám neunikne jediný detail ze sledování.

Ano, pokud se skutečně nic nestane, partner nebo partnerka se s nikým za Vašimi zády nesetkává, důkazy, které zjistíme, Vám předložíme. Vše podrobně dokumentujeme. Vyvrátíme Vaše domněnky a pomocí jasných důkazů uvedeme vše na pravou míru. Není však výjimkou, že za partnerovým podivným chováním místo nevěry bývá jiná, však neméně bolestná lež nebo utajená skutečnost. Pokud lže, odhalíme to!

Sídlíme v Olomouci, kancelář máme ale také v Praze. Co se týče lokace, omezeni nejsme, sledování provádíme po celé České republice a v případě domluvy také v zahraničí. Jsme mobilní a vysoce flexibilní, zvládneme dojet kamkoliv.

Zajímavé články