fbpx

Do Vašeho interiéru nainstalujeme rafinovaný a skrytý pasivní nebo kombinovaný odposlech.

Obrázek služby

Zvuková stopa může být přenášena online i dlouhodobě zaznamenána do požadovaného formátu.  Braňte svůj oprávněný zájem. Skryté interiérové odposlechy slouží k nahrávání hlasů, ruchů a rozhovorů v jednotlivých místnostech. Malý mikrofon lze umístit také do obkladů, což je vhodnější pro instalace stálého odposlechu.

Interiérový odposlech můžete využít pro vlastní osobní potřebu, zjišťování důkazu nebo dokumentaci schůzek, porad a jednání.

Odposlechy jsou miniaturního rozměru, takže je lze ukrýt do předmětů v místnosti, pokojové dekorace, rostlin nebo nábytku.Minidiktafon můžete ukrýt i na sobě, například v oblečení nebo v příručním zavazadle.

Miniaturní odposlechový rekordér lze umístit také do vozu, osobního nebo služebního auta.

Na stejném principu lze nainstalovat také skryté minikamery. Snímají obraz i zvuk, záznam lze zpětně přehrát. Zapojit audio-video nahrávací zařízení je možno s bezdrátovým, drátovým, GSM, Wi-Fi čiBluetooth přenosem.

Skryté monitorovací zařízení je chytrým a účinným řešením, jak a mít detailní přehled o veškerém dění na Vašem pozemku, domě, ve Vaší společnosti i voze.

Nabízíme monitorování i velkých venkovních prostor formou skrytě umístěných kamerových systémů ve vozidle s dálkovou obsluhou a následným vyhodnocením.

Naše služby jsou kompletního rázu, zajistíme návrhy skrytého odposlechového nebo kamerového systému, dodávky a montáž do místností včetně měřících protokolů.

Kromě jiného nabízíme i úpravy již nainstalované techniky a kamerových systémů.

Miniaturní mikrofony a odposlechy jsou efektní ochranou Vašeho soukromí a blaha. Naše systémy pracují ve Váš prospěch, umožní Vám podrobný přehled o veškerém dění a nakládání s Vašim majetkem, i když zrovna nejste fyzicky přítomní. V případě nekalostí nebo nečestného jednání poslouží záznamy jako pádný důkaz. Kompromitující materiály je možno dále využít a nakládat s nimi dle Vašeho uvážení.

Je možná také archivace audio nebo audiovizuálních nahrávek a následné vyhodnocení odborníkem.

Často kladené dotazy

Ano, bez problému. Provádíme instalaci odposlechů ve zdi nebo odposlechy připojené na elektrické rozvody. Je možné zabudovat obrovské množství technických prostředků se stálým přenosem a zařízení zaznamenávajících obraz, zvuk, přesný pohyb i činnost sledovaných osob v reálném čase a prostoru. Odposlechové systémy domů a budov většinou fungují jako vysílače, a proto je k nim zapotřebí také radiopřijímač. Doma se schová odposlech velmi snadno. Štěnice ve formě minidiktafonu s vlastní interní pamětí, která nepotřebuje přijímač, může být ukrytá v domácích spotřebičích, v lampě, pod nábytkem, v květináči…  Limitující však může být výdrž baterie. Současné kamuflování odposlechů je natolik vyspělé, že laik nemá téměř jedinou šanci odposlech odhalit.

Odposlechy pořízený zvukový záznam ukládají do vnitřní paměti nebo ho přenášejí na vzdálená místa přes mobilní 3G sítě, internetová Wi-Fi připojení, nebo rádiové UHF frekvence. Je-li tedy odposlech přenášen na externí úložiště, kapacita bývá většinou vysoká, co se týče vnitřní paměti většiny minidiktafonů, pohybuje se od 30 do 100 hodin nepřetržitého nahrávání.
Odposlechy s radiopřijímačem (štěnice) vysílají záznam, který může osoba s přijímačem poslouchat v reálném čase.

Ano, minidiktafony jsou oblíbenou a účinnou odposlouchávací technikou.

Miniodposlech dokáže být tak nenápadný, že jej lze umístit téměř do každého předmětu. Mini odposlech lze také nosit na sobě. Ukrytý může být například v rukávu, za páskem a tak dále, možností je mnoho.

Bez profesionální techniky a patřičného vybavení velmi nízké. Laik má tedy téměř nulovou šanci odborně nainstalovaný odposlechový nebo monitorovací set odhalit.

K nainstalování mini nebo mikro diktafonů a mikrofonů stačí pár sekund. Mají-li se miniaturky nahrávacího zařízení rozmístit po větším prostoru nebo několika místnostech, je zapotřebí několik desítek minut. K instalaci odposlechu ve zdi je potřeba až několik hodin.

Záleží, jestli máte nastavené ukládání na disky, které si následně archivujete, nebo se stopa po čase přehraje novějším záznamem. Monitoring bez dlouhodobého záznamu volí klienti v případě, je li kamerový systém kombinovaný s fyzickou ostrahou, která na on-line kamerový přenos dohlíží.

Teoreticky ano, vždy je k tomu ale zapotřebí účasti majitele telefonu (i když kolikrát nevědomé, pokud si stáhne odposlechový malware jako součást jiné aplikace). Nejjednodušší je instalace odposlechu přímo do přístroje.

Mnoho lidí si oblíbilo instalovat ke svému obydlí (často třeba jako součást alarmu nebo jiného zabezpečení) makety bezpečnostních kamer! Je to záležitost několika málo stokorun (jednu věrohodnou maketu bezpečnostní kamery seženete už okolo dvou set korun), ale účinek je obrovský! Imitace bezpečnostní kamery spolehlivě odradí zloděje i ty, kteří mají v plánu jakoukoliv jinou nekalou činnost! I podomní prodejci a verbíři do sekt si dvakrát rozmyslí, jestli to zkusí i u vašich dveří!

Zajímavé články