fbpx

Pokud Vás přepadají obavy o Vaši bezpečnost nebo bezpečnost Vašich blízkých, máte podezření, že by mohlo dojít k újmě na majetku?

Nabízíme proškolený a kvalifikovaný personál, security guards a osobní strážce.

Fyzická ostraha

Naši pracovníci jsou bdělí a duchapřítomní za každých okolností a připraveni okamžitě zasáhnout. Jsou profesionálně proškolení a vybraní na základě své fyzické zdatnosti a psychické odolnosti. Pracovníky ochranky pečlivě vybíráme a dbáme na to, aby své povinnosti plnili důsledně.

Zamezíme nečestnému jednání a ilegální činnosti ve Vašich objektech, odhalíme krádeže a podvody.

Jsme profesionálové a zachováme rozvahu a chladnou hlavu, umíme řešit problémy a především jim předcházet. Vyhodnotíme situaci a nabídneme adekvátní řešení. Bezprostředně reagujeme na dění a v případě nutnosti neváháme zakročit.

Jsme spolehliví a diskrétní za všech okolností.

Často kladené dotazy

Jistě, ostrahu si můžete najmout například když pořádáte firemní večírek, akci o větším počtu lidí, nebo uchováte velmi cennou a nákladnou zásilku. V rámci fyzické ostrahy se snažíme pokrýt veškerá bezpečnostní rizika.

Naši pracovníci jsou připraveni i na krizové situace a umí je řešit. Pachatele a místo zajistí do příjezdu policie a podají svědectví.

V případě Vašeho přání můžeme vést pravidelnou evidenci osob, které vstoupily a zdržely se na vašem pozemku, a vozidel, která přijela a odjížděla z hlídaného prostoru. Zajistíme i služby prohlídek a kontrol vozů a osob, které se chtějí v místě zdržovat.

Samozřejmě. Nacházíte-li se ve fázi, kdy si nejste zcela jistý svým bezpečím, jsme tu pro Vás. Bodyguarda na utajenou ochranu Vaší osoby si lze najmout krátkodobě (například když nějak cestujete s větší hotovostí) nebo dlouhodobě (například když plníte významnou funkci a máte strach, že některé osoby by mohly mít zájem na tom Vás poškodit). Chápeme, že nechcete budit příliš pozornosti s bodyguardem po svém boku, a tak Vám vyjdeme maximálně vstříc.

Tohle se nám nestává, avšak v případě, že by tato výjimečná událost skutečně nastala, jsme pojištěni. Umíme zamezit krádežím, neoprávně manipulaci i vandalismu. Umíme vypozorovat a vytipovat podezřelé osoby.

Ano, naši pracovníci jsou vybaveni speciálními uniformami, ale pokud si přejete fyzickou ostrahu svého objektu ponechat nenápadnou, Váš majetek Vám přijedou ochránit security pracovníci v civilu. Budou tak zcela k nerozeznání od zbytku osazenstva.

Ano, i tento typ služby poskytujeme. Je možné si najmout utajeného bodyguarda, který bude dohlížet na sledovanou osobu bez jejího vědomí a starat se o to, aby byla za každých okolností v bezpečí. Tuto službu často využívají rodiče pro své malé děti nebo pro potomky v teenagerském věku. Muži se také často bojí o bezpečí svých žen, zvlášť pohybují-li se často samy.

Schůzku umíme zajistit jak technickými prostředky, které monitorují prostor, tak bezpečí hlídané osoby a to jednak formou operativní ostrahy, tedy monitoringu místa schůzky a osob, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti, tak fyzickou ochranou na místě

Zajímavé články