fbpx
Obrázek článku

Sociální sítě v dnešní době hýbou světem. Svět prochází globalizací, v tom slova smyslu, že jen velmi výjimečně se najdou jedinci do třiceti let, kteří odmítají nebo až bojkotují sociální sítě. Většina mladých lidí využívá minimálně na jednu mediální platformě, ať už se může jednat o Facebook, Instagram či Twitter. Ve vztazích, kde důvěra nemá tak silné kořeny, může vyvolat paranoiu, která počínaje v tom, co Váš partner sleduje, jaké příspěvky „lajkuje“ nebo jaké profily sleduje.

PODVÁDÍ MĚ PŘES SOCIÁLNÍ SÍTĚ?

Není žádná směrnice, která by definovala, co je nevěra. V každém vztahu je vnímána jinak, například v některých vztazích je nevěra už pouhé „lajkování“ fotek jiných uživatelů. Do nedávné doby Instagram dovolovala sledovat ostatním uživatelům, co lidé, „lajkují“, komentují, a nebo koho začali nově sledovat. V určitých vztazích mohla tahle funkce způsobovat četné hádky, a proto se jej Instagram rozhodl odstranit a určitým způsobem chránit soukromí jejich uživatelů.

Pokud Váš partner se začne stranit při používání sociálních sítí nebo celkově telefonu, to může být prvním znamením, že se ve vztahu něco děje. Ovšem to není důvod, proč hned propadat panice či agresivnímu chování. Jestliže se chování Vašeho partnera zničehonic změní, myšleno, že přestane přidávat Vašeho společné fotky na sociální sítě, i když tomu tak bylo předtím v minulosti, už to může signalizovat určité problémy. V případě této situace, si druhý partner prochází nelehkým obdobím.

Jestliže nemáte odvahu se jej narovinu zeptat, protože se bojíte, že by to akorát mohlo vyvrcholit hádkou, ale i přesto chcete vědět, jak se pravda má, tak se můžete obrátit na naše zkušené detektivy. Postaráme se o zjištění veškerých informací, které po nás budete požadovat, a Váš partner nebude mít nejmenší tušení o tom, že někdo analyzuje jeho/její chování na sociálních sítích případně i v reálném životě.

NEVĚRA PŘES SEZNAMKY

Dalším potenciálním problémem s důvěrou ve vztahu mohou být stále více populární internetové seznamky, ať už se jedná o Tinder, Grindr či jiné platformy pro seznamování. Najít si milence či milenku snad nikdy nebylo jednodušší než nyní. Na těchto seznamovacích platformách je mnohem více lidí, než si zpočátku můžete myslet. Není neobvyklé, že tam najdete uživatele, kteří tam cíleně hledají milence či milenku. Tito lidé se tím ani vyloženě netají. Pokud však máte podezření, že něco není s Vaším partnerem v pořádku a celý vztah se rychle posunul do nepříliš příznivých míst, tak se na naše detektivy z Prahy můžete vždy obrátit. S velkou diskrétností Vám pomůžeme potvrdit či vyvrátit veškeré Vaše hypotézy či spekulace. Náš zkušený tým specialistů, Vám dokáže získat jakékoliv informace o Vaše partnerovi z jeho chování na sociálních sítích. Dále Vám také můžeme pomoct se sledováním jej i v reálném životě mimo sociální sítě. Pokud se nám však podaří vyvrátit veškeré Vaše úsudky, tak Vám zaručíme, že se nemá šanci dozvědět, že jste využili naše služby a budete se moct vrátit zpátky ke svému životu. Jestliže se však Vaše úsudky potvrdí a Váš partner Vás skutečně podvádí, poskytneme Vám dostatečné množství důkazů. Používáme tu nejlepší techniku na odposlechové záznamy, fotografie nebo na sledování aktivity v jeho telefonu.

V této situaci se může ocitnout kdokoliv, i když to nejmíň čekáte. Parter si prochází velmi psychicky náročným obdobím a má tendence dělat ukvapené závěry a rozhoduje se velmi impulzivně. Raději se obraťte na detektiva z Prahy. Zapamatujte si veškeré i sebemenší detaily, protože i ty mohou být během vyšetřování klíčové. My se už o vše ostatní postaráme.