fbpx

O firmě SECURITY SEGMENT

Kdo jsme a jak pracujeme?

Naše společnost je složena z odborníků s dlouholetou praxí v bezpečnostních sborech a speciálních útvarech
a poskytuje služby s detailní znalostí každé problematiky.

Provádíme bezpečnostní jednorázové i periodické prohlídky firemních i soukromých prostor proti jakýmkoliv
formám odposlechu s následným technickým a organizačním řešením ochrany.

01.

Unikátním měřením jsme schopni detekovat radiomikrofony, skryté kamery, GSM odposlechy, pagery, diktafony, či jinou speciální techniku, která přenáší informace radiovou cestou, cestou GSM, Wi-Fi, Bluetooth, po vodičích a to i ve stavu off-line.

02.

Pracujeme s detektorem odposlechů, jsme schopni identifikovat i odposlech mobilů nebo nabourání do přenosných zařízení.

Favicon

03.

Umíme také prozkoumat a zabezpečit prostory, ve kterých probíhají důležitá jednání a obchodní schůzky. Zajistíme, aby se citlivé informace nedozvěděla třetí osoba. Ochráníme údaje a know-how Vaší firmy.

04.

Disponujeme pouze se zařízením, se kterým máme jen ty nejlepší zkušenosti. Volíme efektivní způsoby řešení, důležitý je pro nás okamžitý výsledek.

450+

Vyřešených případů

25+

Let zkušeností

15+

Profesionálů v oboru

500+

Nainstalovaných zařízení

Naše služby nabízíme

po celé České republice

Pracujeme primárně v Praze a v celém Středočeském kraji,  sídlo naší společnosti ale najdete v Olomouci.
I když se specializujeme především na hlavní město, střední Čechy a Olomoucký kraj, v případě individuální domluvy jsme schopni Vám pomoci kdekoliv po republice.

Mapa
Logo

Řešíme obtížné a krizové situace, které mohou nastat v pracovním prostředí, ve firmách i korporátech.

Veškeré činnosti řešíme individuálně. Každý náš klient je pro nás důležitý a záleží nám na jeho pocitu bezpečí a vysokém komfortu.

Zajistíme i právní ochranu. Specializujeme na obhajobu v trestním řízení, kompletní analýzu důkazní situace, zajišťování důkazů, návrhy postupu a zastupování v řízení. Jsme vždy na Vaší straně!

Řešíme složité obchodní spory a naše klienty zastupujeme také ve správním řízení. Zaměřujeme se na vymáhání pohledávek, zajišťujeme jejich odkup a dosáhneme toho, aby věřitelé získali zpět své peníze.

Opatříme ochranu a dokumentaci obchodních jednání. Provedeme prověrku osob i firem, českých i těch zahraničních, prověříme činnosti rizikových zaměstnanců.

I v rodině či osobním životě nastanou tíživé okolnosti, které jsou nad schopnosti jednotlivce a žádají si nestandardní opatření. A od toho jsme tu my. Chráníme Vaše soukromí a staráme se, aby právo bylo vždy na Vaší straně.

Pokud jste pojali podezření, že s Vámi Váš blízký nejedná na rovinu, tají před Vámi důležité skutečnosti nebo jste přesvědčeni, že Vám neříká pravdu.

Chceme Vás ochránit před nepravostí a nekalostmi konanými za Vašimi zády, ať už jde o pracovní sféru či soukromý život. Odhalíme nevěru, utajené jednání, manipulaci a lži v osobním a rodinném životě.

Prokážeme, kde se nachází pravda. Citlivě disponujeme s každou získanou informací a klientovi předneseme výsledky zakládající se na pečlivě prozkoumaných skutečnost.

Svěřte se do našich rukou a my zjistíme vše, co potřebujete vědět!

Samozřejmostí je naprostá mlčenlivost a diskrétnost. Naši klienti i detaily případů, které řešíme a prověřujeme, zůstanou výhradně mezi Vaší a naší stranou. Garantujeme naprostou šetrnost k citlivým informacím a takt ke každému, kdo nás požádá o pomoc.

O nás